Behawiorysta

Cześć, mam na imię Marta i jestem behawiorystką zwierząt czyli zoopsychologiem. Zawodowo zajmuję się psami, ale fascynują mnie wszystkie ssaki. Prywatnie jestem opiekunką kundelka i dwóch królików. Wychowywałam się z kotami, później miałam labradora i husky’ego, pracowałam także z końmi i przeróżnymi zwierzakami na wsi.
 
Przez rok pracowałam w świetlicy dla psów, gdzie miałam okazję przyglądać się całymi dniami wewnątrzgatunkowej komunikacji psów. W swojej pracy zoopsychologa skupiam się na budowaniu najlepszej relacji między psem i jego przewodnikiem. 
 
Stosuję jedynie metody pozytywne a najważniejszym punktem odniesienia jest dla mnie mowa ciała. Psy komunikują się z nami nieustannie, lecz często nie odbieramy ich sygnałów lub źle je interpretujemy. Moja rola polega na tym aby przetłumaczyć psi język na ludzki – i odwrotnie. 
 
Często wprowadzam również mniejsze czy większe zmiany w codziennym środowisku psa. Doradzam w wyborze zabawek, akcesoriów, karm i suplementów. Gdy dany przypadek wymaga innych działań np. pomocy weterynarza czy fizjoterapeuty, polecam również sprawdzonych specjalistów.
 
Każdy pies jest wyjątkowy, więc prowadzę konsultacje indywidualne i dla każdego psio-ludzkiego duetu dobieram odpowiednią terapię. Wierzę, że każdy problem da się rozwiązać, a często wystarczy do tego drobna zmiana i zdrowa relacja.

Napisz do mnie i wspólnie pogadamy z Twoim psiakiem!

emailbok@greenheart-premiums.pl

Zajrzyj na Greenhbloga gdzie znajdziesz garść wiedzy!

greenheart-premiums karma dla kota hipoalergiczna drugi pies
Behawioryzm

Drugi pies w domu

Miłośnicy psów często nie chcą poprzestać na jednym pupilu w domu. Nie ma nic piękniejszego niż beztroska zabawa dwóch psów lub wspólna drzemka w psim

Czytaj dalej »