Darmowa dostawa od 380 zł

Karma okiem właściciela: Faro i Greenheart-Premiums Optimal Condition Light

Faro, jest kochanym psiakiem rasy chow chow po przejściach, który od pierwszego spojrzenia na jego zdjęcia złapał nas za serce i decyzja o jego adopcji była czymś oczywistym. Po pewnym czasie zaczęły się małe problemy alergiczne, z wygryzaniem sierści więc rozpoczęłam poszukiwania dla niego jak najlepszej karmy w najbardziej przystępnej cenie.

Długo szukałam kamy, która nie tylko posmakuje mojemu dość wybrednemu pupilowi, ale również będzie dla niego odpowiednia pod względem składu, i nie będzie go uczulała. Z pomocą przyszły nam znajoma, która już od dawna karmi swojego chowka tą karmą więc padło na Greenheart- Premiums. Ekologiczna, hipoalergiczne z doskonałym składem, zapewniające Farosławowi (tak go nazywamy, aby brzmiało bardziej dostojnie), nie tylko doznania smakowe, ale również uzupełniające witaminy. Misiek zawsze wyczekuje swojej miski z dzienną porcją karmy i chętnie ją zjada.

Poza karmą stosujemy również olej z łososia Greenheart-Premiums. Oprócz chętnego pałaszowania przez mojego pupila karmy z olejem to obserwuję również ogromną poprawę jego bujnego futra. Faro, jest chow chowem, który dzięki połączeniu bezglutenowej karmy z kaczką holenderską z oleje z łososia szkockiego zyskał niepowtarzalny blask. Co więcej, w miejscu, w którym z powodu uczulenia miał wygryzioną ranę po wcześniejszej karmie, sierść odrosła mu grubsza i bujniejsza. Czesanie również stało się większą przyjemnością, ponieważ sierść wydaje się mniej splątana i łatwiej współpracuje ze szczotką.

Karma ta przerosła moje najśmielsze oczekiwania oraz wyraźnie zasmakowała mojemu pupilowi i nie wyobrażam sobie zamienić jej na żadną inną. Polecamy spróbować wszystkim czworonogom!

Karma Optimal Condition Light

Karma Normal Use Meal

– Paulina F.

__________________

Instagram Faro – @faro_chow

Jak przetrwać ze szczeniakiem?

Szczeniaki – komiczne, puszyste maleństwa – potrafią zauroczyć od pierwszego wejrzenia i obudzić w ludziach najlepsze instynkty. Jednak to właściciele szczeniąt najczęściej zgłaszają problemy behawioralne.

Czytaj dalej »