Darmowa dostawa od 380 zł

Karma okiem właściciela: Poppy i Greenheart-Premiums Puppy All Breeds

Poppy, Poppianka, Poppijanna, Pijana trafiła do nas, mając 5 tygodni. W takim wieku szczeniaczek powinien być jeszcze z matką, ale w jej przypadku było to niemożliwe. Była przeziębiona, mała, nie potrafiła jeszcze dobrze chodzić i wymagała więcej opieki, niż początkowo zakładaliśmy.

Niezliczona ilość wizyt u weterynarza, zastrzyki, operacja i brak spacerów do 12 tygodnia życia były wykańczające. Dodatkowo dobranie dobrej karmy dla takiego maluszka również nie jest łatwym zadaniem. Od początku wiedzieliśmy, że nie ma mowy o jakichkolwiek marketowych wymysłach ani karmach za 10 zł, ale ilość możliwości i informacji w internecie nas przygniatały, póki przyjaciółka nie poleciła mi firmy Greenheart-Premiums. Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni, w końcu na rynku jest masa dobrych karm dla szczeniaków z popularniejszych firm, ale postanowiliśmy dać szansę i nie żałujemy.

Pierwszą miskę Poppy zjadła w olimpijskim tempie i od tamtej pory worek musiał stać schowany w szafie, żeby nie próbowała się do niego dobrać. Widząc, z jaką radością je każdy posiłek bez większego zastanowienia zostaliśmy przy tym wyborze. Jak każdy szczeniak, Poppy od zawsze miała masę energii, a więc i zapotrzebowanie na witaminy i proteiny było duże. Karma Puppy All Breeds zapewniała jej wszystko, czego potrzebowała, plus smakiem perfekcyjnie trafiała w jej małe gusta. Mięso z kurczaka, jagnięcina nowozelandzka, włókna ryżu, olej z łososia i wiele innych ważnych składników zamkniętych w ładnie pachnących chrupkach, przez które nasz dom nie śmierdział przy każdym otwieraniu worka, były decyzją idealną. Karma dostarcza dużo energii i witamin, niezbędnych dla dobrego rozwoju psich maluchów pozwalając im na odkrywanie i zwiedzanie otaczającego ich świata z pełnym i przede wszystkim zdrowym brzuszkiem.

Mimo niezliczonych problemów zdrowotnych Poppy żołądek i trawienie nigdy nie było jednym z nich i wiemy, że zawdzięczamy to właśnie karmie Puppy All Breeds od Greenheart-Premiums. Nigdy nie zamienilibyśmy tej firmy na żadną inną.

– Cassian K.

________________

Poppy na Instagramie – @poppy_the_boxer_puppy

Jak przetrwać ze szczeniakiem?

Szczeniaki – komiczne, puszyste maleństwa – potrafią zauroczyć od pierwszego wejrzenia i obudzić w ludziach najlepsze instynkty. Jednak to właściciele szczeniąt najczęściej zgłaszają problemy behawioralne.

Czytaj dalej »